Špecialista stratégie merania

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Vypracovávať pravidlá pre kolobeh meracích prístrojov a kontrolovať ich dodržiavanie
• Vypracovávať špecifikácie pre obstarávania prvkov/zariadení/mechanizmov merania
• Podieľať sa na príprave, priebehu, vyhodnocovaní obstarávaní a následnej realizácii dohodnutého zmluvného vzťahu, vrátane testovania a akceptácie prvkov/zariadení/mechanizmov merania
• Pripravovať podklady pre vyhodnocovanie kvality spolupráce s dodávateľmi/ spolupracujúcimi stranami
• Pripravovať podklady pre ročný plán nákladov na meranie, a to najmä: plán inštalácií/výmien meracích prístrojov, sledovať plnenie a dopad na investičný plán/zaraďovanie investícií
• Riešiť neštandardné a komplikované prípady merania, navrhovať riešenia
v súčinnosti so súvisiacimi zložkami, vyhodnocovať dopad rozhodnutí a prijímať opatrenia
• Vypracovávať metodiky/školiace materiály/manuály a zaškoľovať vybraných pracovníkov
• Aktívne sa zúčastňovať projektov, navrhovať a implementovať vhodné riešenia
• Zúčastňovať sa odborných pracovných skupín v oblasti energetiky/merania,
konferencií, aplikovať získané vedomosti/informácie pre potreby v podmienkach ZSD
• Poskytovať poradenstvo a konzultácie v oblasti merania ostatným kolegom naprieč ZSD
• Vykonávať manažment dát v SAP
• Spravovať databázu meradiel
• Poskytovať súčinnosť pre fakturáciu a bilancovanie

Ponúkaný plat

1560 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1560 EUR brutto v závislostí od skúsenosti a znalosti kandidáta + 15 % výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

30.11.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne od 1560 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. Ročná výkonnostná odmena vo výške 15% pri 100% plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 30.11.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §22 do 1kV podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*MS Access, C++, Java, Python - výhodou

Počet rokov praxe: 3

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B