Vedúci / vedúca opatrovateľského úseku - sestra

04.10.2020 Arcidiecézna charita Košice

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Veľký Šariš
Námestie sv. Jakuba 30
08221

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Domáca opatrovateľka, Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

5 dní dovolenky navyše

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

ZdravotníctvoSociálne služby

Náplň (druh) práce
- organizuje, riadi, plánuje a zodpovedá za prácu na opatrovateľskom úseku Domu pokojnej staroby vo Veľkom Šariši,
- spolupracuje s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti,
- dohliada a zodpovedá za poskytnutú ošetrovateľskú starostlivosť a pomoc pri odkázanosti fyzickej osoby na pomoc inej fyzickej osoby v zariadení sociálnych služieb,
- sleduje a dodržiava legislatívne predpisy,
- metodicky vedie a koordinuje zverených zamestnancov,
- rozhoduje o postupoch a spôsoboch riešenia zdravotných problémov prijímateľov,
- zodpovedá za komplexné a dôsledné vedenie zdravotnej dokumentácie,
- zodpovedá za systém zabezpečovania predpisov liekov, pomôcok, ich evidenciu, platbu, rozdelenie a podanie,
- zodpovedá za zabezpečenie, skladovanie, evidenciu, hospodárne a účelne využívanie materiálneho a technického vybavenia opatrovateľského úseku,
- zodpovedá za poskytnutie informácií záujemcom, prijímateľom a pri komunikácii s rodinou,
- zodpovedá za dodržiavanie a kontrolu hygienických predpisov, podieľa sa na vypracovaní hygienicko-epidemiologického režimu.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná sestra
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ošetrovateľstvo
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ošetrovateľstvo

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • vedenie ľudí

Ďalšie požiadavky:

Potrebná registrácia v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť