Volné pracovní místo - Zdravotní asistent

18.10.2020 Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Miesto práce: Nýdek ev.č. 100, 739 95
Česká republika; Moravskosliezsky kraj
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotný asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 20000 - 22000 CZK
- náborový příspěvek 10.000 Kč
Termín nástupu do práce: od 24.9.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- řídí se etickým kodexem praktické sestry a etickým kodexem zaměstnance
- pomáhá s podáváním léků zdravotním sestrám
- plní úkoly svých nadřízených
- sleduje a zaznamenává zdravotní stav klientů
- předává informace o stavu klientů lékaři a vrchní sestře
- zapisuje veškeré změny, které se při své práci dozvěděla

Iné výhody:

- práce na 12t-ti hodinové směny
- možnost stravování
- možnost ubytování (nájemné zdarma, platba pouze za energie)
- dle domluvy, možnost svozu

Informácie pre uchádzača:

Více informaci o našem domově se dozvíte na webových stránkách.

www.dustojnost.cz

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Domov Důstojnost je celoroční pobytové zařízení poskytující sociální služby v příjemném prostředí okolních hor, které zaručují léčebný účinek na lidskou psychiku a různá respirační onemocnění.

Adresa:

Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Pobřežní 249/46
Praha
Česká republika

Kontaktné údaje:

Monika Ćmielová
Pobřežní 249/46, Praha, 18600, Česká republika
Tel: +420 735 177 772