Špecialista podpory internetového obchodu (telefonista)

05.10.2020 nabbi, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Tvrdošín
Tvrdošín
Vojtaššákova 839
02744

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Obchod, Zákaznícka podpora; Help desk pracovník, Klientský poradca, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a v progresívnom odvetví internetového predaja,
- práca v mladom kolektíve a priateľskej atmosfére,
- podpora osobného a profesionálneho rozvoja,
- možnosť osobne a odborne rásť.

Možné dodatočné individuálne ohodnotenie podľa výkonu zamestnanca.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pracovný pohovor

Náplň (druh) práce
- Obsluha zákazníkov internetového obchodu,
- telefonická a písomná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
- ďalšie operatívne činnosti súvisiace s internetovým predajom.

Prioritnou náplňou práce je vybavovanie zákazníckych telefonátov, e-mailov a chatovanie so zákazníkmi v čase 8:00 - 16:30.

Termín nástupu ihneď, prípadne podľa dohody, v závislosti od možnosti vhodného kandidáta. Konečná výška mzdy bude s uchádzačom dohodnutá v rámci výberového konania na základe pracovných skúseností, schopností a predpokladov uchádzača.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Komunikatívnosť, dobrý slovný a písomný prejav, prijemné vystupovanie, schopnosť znášať tlak zo strany zákazníkov, sebakontrola, technická gramotnosť.

Osobnostné predpoklady
  • pamäť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • vnútorná stabilita