Operátor výroby LCD televízorov v Nitre! Práca vhodná aj pre páry!

18.10.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Nitriansky kraj; Košice; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,66 EUR/hod.
+ bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

výroba LCD televízorov
jednoduchá manuálna práca - každý zamestnanec vykonáva jednu svoju pozíciu, práca s malými súčiastkami potrebná manuálna zručnosť a dobrý zrak
skrutkovanie; na konci linky - balenie hotových výrobkov do krabíc

Iné výhody:

Pracovný úväzok 8h/12h
Zabezpečené ubytovanie
Zabezpečené stravovanie v podniku (zabezpečený obed - príspevok 1,80€;
zamestnanecká cena je 1,31€, za nočnú smenu bez stravy - doplatok do mzdy 2,11€)
Dochádzkový a výkonnostný bonus
Zabezpečená doprava do a zo zamestnania priamo na ubytovňu
Zálohy
Hodinová mzda je 4,66 €/hod; po skúš. dobe 5,14€/hod brutto

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

dobrý zdravotný stav, dobrý zrak, manuálna zručnosť, disciplinovaný prístup k práci