Referent/ka Útvaru hlavného kontrolóra

28.08.2020 Mesto Trnava

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Hlavná 1
91771

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa, Výroba; Kontrolór, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1020 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

dodatková dovolenka
doplnkové dôchodkové poistenie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1020 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2020

Dátum pridania ponuky:
14. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Náplň (druh) práce
• vykonáva kontrolu zákonnosti, účinnosti, hospodárnosti a efektívnosti pri nakladaní s verejnými financiami s majetkom mesta,
• kontrole podlieha činnosť mestského úradu, rozpočtových a príspevkových organizácií zriadených mestom, právnických osôb, v ktorých má mesto majetkovú účasť, iných osôb, ktoré nakladajú s majetkom mesta a osôb, ktorým boli z rozpočtu mesta poskytnuté účelové dotácie v súlade s platnou legislatívou najmä so zákonom o obecnom zriadení, o majetku obcí, o finančnej kontrole a audite, o verejnom obstarávaní, o slobode informácií a s ostatnými všeobecne záväznými právnymi normami a vnútornými predpismi mesta,
• vyžaduje dokumenty, vyjadrenia, informácie a iné podklady od kontrolovaného subjektu,
• vypracúva kontrolný postup výkonu činnosti kontrolnej skupiny,
• vypracúva správu z kontroly resp. návrh správy z kontroly a oboznamuje s ňou kontrolovaný subjekt,
• preveruje opodstatnenosť námietok zo strany kontrolovaného subjektu,
• zúčastňuje sa aktívne práce kontrolnej skupiny,
• metodicky usmerňuje prácu kontrolnej skupiny,
• zabezpečuje komunikáciu s kontrolovaným subjektom,
• zodpovedá za činnosť kontrolnej skupiny hlavnému kontrolórovi mesta,
• vypracúva informatívnu správu o vykonaných kontrolách do mestského zastupiteľstva,
• participuje na vypracovaní dokumentácie, stanovísk, korešpondencie útvaru hlavného kontrolóra,
• pripravuje podklady pre vypracovanie obligatórnej i fakultatívnej dokumentácie, korešpondencie a komunikácie hlavného kontrolóra mesta

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore verej.politika a verej.správa-ekonómia verejnej politiky
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

praktické skúsenosti s výkonom kontroly sú výhodou
bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť