custom-banner

Hľadáme operátorov do940 EUR + stravné lístky

19.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Zlaté Moravce; Nové Zámky, Šurany, Želiezovce
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 1 000 EUR/mesiac 3,99 € / hod + 135 € Bonus + zákonné príplatky (50 - 200€) + stravné lísky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výroby v strojárskom priemysle:
°obsluha automatizovaných bodovacích zariadení
°obsluha zváracích poloautomatov a automatov
°lisovanie a zoraďovanie na lisoch
°obsluha CNC frézy
°vystužovanie, vŕtanie otvorov a i.

Iné výhody:

°práca v stabilnej spoločnosti
°základná mzda 3,99 €/hod.
°motivačná odmena až 135 €
°príplatok za prácu v noci
°príplatok za prácu počas víkendu
°rizikový príplatok 0,66 €/hod (v závislosti od pracovného miesta)
°stravné lístky v hodnote 3,83€
°benefit čerpania ZÁLOH
°v prípade potreby zabezpečená DOPRAVA

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť - manuálna zručnosť a logické myslenie - predošlé skúsenosti s lisovaním a v oblasti AUTOMOTIVE výhoda