Montážny pracovník s platom 800€ - 1 000€/mesiac a s ubytovaním zdarma (miesto práce: Nové Mesto n. Váhom)

21.09.2020 STAJAN Slovakia, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj; okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Výroba; Montážnik, montér, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1000 EUR
základná mzda 696€ + dochádzkový bonus 50€ + výkonnostný bonus 50€ + príplatok poobedná 0,20€/hod. + príplatok nadčasy + príplatok soboty
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montovanie a skladanie plechových skríň
- skrutkovanie, nitovanie ...
- práca v montážnej hale

Iné výhody:

- stravné lístky 4,10€/deň
- ubytovanie ZDARMA

Informácie pre uchádzača:

bližšie informácie: 0918 493 960

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- dobrý zdravotný stav