Elektrotechnik-testerista s platom od 1.300 eur a s ubytovaním zdarma (miesto práce: Nové Mesto n. Váhom)

23.11.2020 STAJAN Slovakia, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj; okres Nové Mesto nad Váhom; Nové Mesto nad Váhom, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektrikár, Elektromechanik, Elektronik, Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Konštruktér, Obsluha energetických zariadení, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1500 EUR
základná mzda 1.214,40€ + dochádzkový bonus 50€ + výkonnostný bonus 50€ + príplatok poobedná 0,20€/hod. + príplatok nadčasy + príplatok soboty
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- testovanie jednotiek podľa predpísaných postupov
- testovanie funkčnosti jednotiek
- programovanie jednotiek
- kontrola a analýza chýb
- odstraňovanie chýb
- vypísanie dokumentácie po otestovaní

Iné výhody:

- stravné lístky 4,10€/deň
- ubytovanie ZDARMA

Informácie pre uchádzača:

bližšie informácie: 0918 493 960

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- vyhláška § 22 - PODMIENKA