Špecialista/tka IT - softvérová podpora

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
centrála dm - Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaujímate sa o oblasť IT a radi pracujete s informačnými systémami? Robíme všetko preto, aby všetky systémy fungovali tak, ako majú, za čím je kopec roboty.
Čo Vás na tejto pozícii čaká?

- komplexná softwérová podpora iných oddelení v súvislosti s využívanými aplikáciami
- príprava reportov, dashboardov a analýz z rozličných dátových zdrojov
- inovatívne riešenia rôznorodých požiadaviek z oblastí IT
- účasť v interných a medzinárodných pracovných skupinách a projektoch
- modernizácia a automatizácia procesov v rámci firmy
- školenie a podpora užívateľov pri zavádzaní nových technológií
- správa, testovanie, implementácia noviniek a kontrolné procesy v systémoch:
SAP, RON, Softip, HappyHR, Benefit Plus, E-Recruiting, dm-Lernwelt

Ponúkaný plat

1499 - 1763 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná zložka mzdy pri úväzku 40h/týž. je 1499 € - 1763 € v závislosti od splnenia kvalifikačných požiadaviek.

Benefity a ďalšie výhody

- 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
- príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
- letný tábor pre deti
- karta Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
- široká ponuka vzdelávania
- finančný príspevok pri pracovných jubileách
- dar pri odchode na dôchodok
- stravné lístky vo forme stravovacej karty

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- ovládanie nemeckého jazyka na min. úrovni B1 – mierne pokročilý
- ovládanie anglického jazyka na min. úrovni A2 – začiatočník
- pokročilú znalosť práce s MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
- znalosť niektorého z programovacích jazykov (C#, Visual Basic, SQL, PHP) výhodou
- správa a práca s databázami MS SQL a MY SQL
- tvorbu webových alebo desktopových aplikácií
- prax v systémoch MS Visual Studio, DWH od MicroStrategy a SAP
- analytické myslenie, zodpovednosť, dôslednosť a zmysel pre detail
- záujem učiť sa nové veci a vedieť sa rýchlo zorientovať v oblasti IT

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B