Platená stáž Lidl Insiders – Sekretariát vedenia spoločnosti

22.09.2020 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1 E, 821 02 Bratislava
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Pomôžeš konateľom spoločnosti s koordináciou ich pracovného kalendára.
• Ak to bude potrebné, rezervuješ im ubytovanie a zabezpečíš letenky pre služobné cesty.
• Budeš spracovávať prijatú poštu a e-maily.
• Keď to bude potrebné, upravíš či aktualizuješ rôzne prezentácie.
• Budeš komunikovať s kolegami na centrále v Nemecku a v iných krajinách.
• Hlavne sa naučíš veci, ktoré poznajú len skutoční insajderi.
Ponúkaný plat (základná mzda):
5,00 EUR/hod.
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná hodinová mzda: 5,00 € / hod.
Garantovaný nárast mzdy.
Iné výhody:
• Dlhodobú a dobre platenú stáž až do ukončenia II. stupňa VŠ štúdia,
• Flexibilný pracovný čas, aby si mohol študovať, stážovať a robiť si čo chceš,
• Kartu Multisport, ktorú ocenia všetci športovci a vďaka ktorej môžeš športovať takmer kdekoľvek,
• Kurz nemeckého jazyka,
• Postaráme sa aj o tvoj osobný rozvoj a po ukončení stáže a štúdia ti dáme príležitosť pracovať v Lidl na full time,
• Kopec iných benefitov.

Nečakaj zbytočne, pošli nám svoje CV a pamätaj – Bez praxe nie sú koláče!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
• Si študent/študentka 2. – 4. ročníka dennej formy štúdia VŠ.
• Máš menej ako 26 rokov.
• Ovládaš nemecký jazyk na pokročilej úrovni.
• Si spoľahlivý/á a k práci pristupuješ zodpovedne.
• Chceš pracovať v dynamickom prostredí.
• Dokážeš odpracovať 20 hod./týž..
• Máš chuť učiť sa nové veci a spraviť v Lidli kariéru.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 144 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika

Reaguj na ponuku