Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Jaslovské Bohunice
Jaslovské Bohunice 21
91931

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Strojný technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

práca v stabilnej spoločnosti
k mzde sa pripočítava variabilná zložka mzdy

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1050 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2020

Dátum pridania ponuky:
13. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Doprava

Náplň (druh) práce
• obsluhuje a riadi HKV, posudzuje a rozhoduje o všetkých technických závadách na koľajových vozidlách
• udržiava HKV v dobrom technickom stave, robí drobné opravy prípadne zaznamenáva do knihy opráv, tie, ktoré nemôže sám vykonať
• zodpovedá za riadenie posunu a vydávanie rozkazov na posun na železničnej vlečke – dráhe JAVYS, a.s.
• zodpovedá za správne pristavovanie a zaisťovanie vozňov proti ich samovoľnému uvedeniu sa do pohybu
• vykonávanie činností spojených so železničnou, dopravnou a prepravnou prevádzkou

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore železničiar

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

• odborné skúšky oprávnenie na vedenie HKV – 511, alebo skúška 24 rušňovodič
• odborná, zdravotná, zmyslová a psychická spôsobilosť na ŽSR podľa Zákona NR SR č. 513/2009 Z.z. o dráhach a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky MDPT č. 245/2010 Z.z.
• odborná spôsobilosť–platné skúšky podľa predpisu ŽSRZ3 – Odborná spôsobilosť na ŽSR:
- odborná skúška č. 17 – vedúci posunu v stanici (na vlečke)
- spôsobilosť z BOZP (BPO) - obslužná činnosť v dopravnej a prepravnej prevádzke
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike na dráhach § 12 – pracovník poučený
- zdravotná a zmyslová spôsobilosť – zmyslová skupina č. 2
- psychická spôsobilosť – na funkciu vedúci posunu v stanici
- odborná skúška č. 504 – skladník vozňov vo vlečke, Expedient – podľa predpisu OSV1 ÚIVP – Odb. spôsobilosť pre železničné dráhy a vlečky mimo siete ŽSR – doporučená
• psychická spôsobilosť pre vstup na územie iného podniku (CHVP)
• zdravotná spôsobilosť pre prácu v prostredí ionizujúceho žiarenia
• práca s PC – Excel, Word
• operatívnosť, flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť
• vodičský preukaz skupiny „B“
• občianska bezúhonnosť