Prémiový poradca

07.09.2020 DYNASTIA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Levočská 44
08001

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Štátna a verejná správa; Radca
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Tvoje výhody, benefity
Čo ti ponúkame?
• Flexibilný pracovný čas
• Neobmedzené možnosti príjmu
• Moderné digitálne prostredie
• Kariéra vo vlastných rukách
• Atraktívne možnosti vzdelávania a mentoring
• Komplexné portfólio produktov

Platové podmienky
• Fixná zložka platu od 500,- Eur do 1.000,- Eur mesačne (záleží od tvojej praxe)
• Mesačné provízie aj 2.000,- Eur mesačne (a to nie je ani strop)
• Odmeny na mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklamaBankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Pre pridelenie osobného termínu pohovoru je potrebné sa informovať u kontaktnej osoby.

Náplň (druh) práce
Si skúsený obchodník/manažér vo vzťahu ku klientom a uvažuješ o zmene? Radi sa o Tebe dozvieme viac!
Práve sme otvorili najväčšiu manažérsku pobočku s obrovským potenciálom a hľadáme tých najlepších, ktorý tam budú mať svoje miesto. Práca u nás ťa nenúti pretrpieť každý deň. Komunikuj s ľuďmi a hlavne, nemrhaj energiou v práci, v ktorej nevidíš potenciál a poď do lepšieho.

Prečo pracovať práve u nás?
• Vieš získať viac skúseností, vzdelávania a viac pracovných výziev
• Kariérny rast automatický na základe výsledkov
• Fixný plat + pohyblivá zložka, kvartálne odmenami, ročné odmeny
• Súťaže a motivácia je našou prirodzenou súčasťou
• Budeš mať možnosť využiť svoje skúsenosti, nápady a riešenia
• Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných pretože kariérny rast z nováčika až po Generálneho reprezentanta či Oblastného riaditeľa je aj Náš cieľ, nielen Tvojim

Pri akých aktivitách využiješ svoje skúsenosti, či získaš nové?
• Správa vlastného portfólia klientov v Prešovskom regióne s cieľom zabezpečiť rast produkcie v bankovom a poistnom sektore
• Akvizícia nových klientov v regióne
• Zabezpečovať vysoko profesionálny a kvalitný servis pre klientov
• Zisťovanie potrieb klientov vrátane navrhovania opatrení
• Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi
• Sledovanie prostredia a konkurencie vo zverenom regióne
• Aktívna komunikácia s ostatnými útvarmi

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Požiadavky k pracovnej pozícii
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
• Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
• Stredoškolské s maturitou
• Študent vysokej školy
• Vysokoškolské I. stupňa
• Vysokoškolské II. stupňa
• Vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Čo pre túto prácu potrebuješ?
• VŠ vzdelanie (SŠ s maturitou) + prax v obchode
• Schopnosť rozmýšľať za klienta a hľadať pre neho najlepšie riešenia
• Vnímať v sebe obchodného ducha a mať ťah na bránku
• Chuť učiť sa a nebáť sa prichádzať s novými nápadmi
• Záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami