custom-banner

Pracuj len počas VÍKENDOV a ZARÁBAJ AŽ 755 EUR!!! Hľadáme operátorov výroby, do automobilového priemyslu!!

20.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislava, Senec, Trnava; Galanta, Hlohovec, Leopoldov, Piešťany, Šamorín, Sereď, Sládkovičovo
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda 431 EUR + Nočný príplatok 66 EUR + Príplatok za prácu cez víkend 207 EUR + od druhého odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca sa vykonáva LEN cez VÍKEND

Sobota od 6:00 do 16:10 alebo od 14:00 do 00:10
Nedeľa od 18:50 do 5:00

Manipulačné práce vo výrobe na montážnej linke. Lepenie skrutkovanie, nitovanie jednotlivých dielcov.

Iné výhody:

13. plat vyplatený raz ročne
Za 8 až 10 dní práce možnosť zárobku až 755 EUR
Príplatky za prácu v noci
Príplatky za prácu počas sviatkov
Príplatky za prácu cez víkend
Zabezpečená strava
Možnosť ubytovania 110 EUR/ mesiac

Informácie pre uchádzača:

Pracovná ponuka sa nachádza v Trnave !!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Ochota pracovať počas víkendov
Prax vo výrobe
Spoľahlivosť
Flexibilita
Dochvíľnosť