custom-banner

PRACUJ V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE A ZARÁBAJ AŽ 1155 EUR!! UBYTOVANIE ZABEZPEČÍME MY!!

20.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Gelnica, Sobrance; Lipany, Michalovce, Rožňava, Spišská Belá, Svidník, Veľké Kapušany
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzdová zložka je 850 EUR + príplatok za prácu v noci od 60 EUR do 120 EUR + individuálna výkonnostná prémia do 185 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná ponuka sa nachádza v Trnave v automobilovom priemysle
Troojzmenná prevádzka
Obsluha montážnej linky
Montáž a spájanie dielcov
Skrutkovanie, nitovanie, lepenie

Iné výhody:

Ponúkame ubytovanie v TRNAVE 110 Eur/ mesiac
Príplatky za prácu v noci
Príplatky za prácu počas sviatkov
Príplatky za nadčas
Teplú stravu
Pravidelný pitný režim
Možnosť pravidelných záloh
Pomoc pri exekúciách a s úradom práce

Informácie pre uchádzača:

Hľadáme operátora výroby priamo do TRNAVY!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Aspoň rok praxe vo výrobe
Spoľahlivosť
Flexibilita
Dochvíľnosť
Chuť pracovať