Práca v sklade - Gáň /okr. Galanta/ - vodič VZV **doprava z okolia, možnosť ubytovania - ZADARMO**

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca v LOGISTIKE!
Máš prax v pickovaní, práci so scanerom, na NZV, VZV vozíku a hľadáš prácu?
Tak neváhaj a ozvi sa nám.

MHE II - práca na VZV, zaskladňovanie, vyskladňovanie, práca so scanerom. /podmienka papiere na VZV/

Možnosť ubytovania v Galante - zadarmo.

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená ZADARMO z uvedených zastávok:

LINKA SELICE:
Selice, Trnovec nad Váhom, Šaľa-Veča, Dlhá nad Váhom, Šoporňa, Pata, Gáň
LINKA ŠAĽA
Šaľa, Kráľová nad Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa, Gáň
LINKA TRSTICE:
Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo, Gáň
Linka HORNÝ ČEPEŇ:
Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Váhovce, Gáň
Linka KOLÁROVO:
Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce, Gáň
Linka Galanta:
Galanta, Gáň

Zmennosť: 3-zmenná prevádzka 8h

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom!!

Kontakt:
0917 839 697 alebo bezplatná linka 0800 500 520

Tešíme sa na Vás v našom tíme!

Ponúkaný plat

900 - 1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda pozostáva z nasledovných zložiek:

MHE II - základná hodinová mzda - 5,52€/hod brutto / 900€ /mesiac brutto bez príplatkov
• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• nočný, víkendový príplatok podľa Zákonníka práce
• Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
• Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- potrebný čistý register trestov
- platné oprávnenie na VZV

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie