Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.
Vaša práca
je naším poslaním.

Ищем операторов производства на автозавод PSA Trnava

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- операция сборочной линии • Манипуляция с запчастями в рамках склада и монтажной линии • сборка отдельных деталей (фары, коробка передач, колеса) • завинчивание, клепка, склеивание • Соблюдение рабочего порядка действий • Соблюдение порядка на рабочем месте • Готовность работать в 3 смены.

Upresnenie platových podmienok

850 заклад + 100 odmena + 60-120 доплата за нічні зміни

Benefity a ďalšie výhody

- Зарплата (брутто, базовая ставка): 850€ (ставка) + 100 €/месяц ( премия ) +60-120€ доплата за ночные. ( зарплата в чистом без надчасов 708 - 820€/ месяц ) • Работа 5 дней в неделю по 8 часов в день • Работа в 3 смены. - 13 зарплата

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Ruský jazyk (začiatočník - A2)
Slovenský jazyk (začiatočník - A2)
Ukrajinský jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

• Ответственность • Готовность работать в команде • Готовность отработать минимум 6 месяцев

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie