Automechanik

08.09.2020 Úrad vlády Slovenskej republiky
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Nám.Slobody 1
81370

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj; Automechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 619 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

PLATOVÉ PODMIENKY: v zmysle Nariadenia vlády SR č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme - pri minimálnej praxi 3rokov je základná zložka mzdy 619,50€.Zamestnancovi je možné okrem základnej zložky mzdy podľa zákona priznať aj osobný príplatok do výšky 728,50€.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY:
- atraktívne pracovné prostredie,
- možnosť zamestnaneckého stravovania,
- možnosť využívať účelové zariadenia ÚV SR,
- osobný rast.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
619,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Predaj a servis motorových vozidiel

Náplň (druh) práce
Hlavná činnosť: Celková oprava, výmena a nastavenie skupín a systémov vozidiel, podvozkových skupín, riadenia, brzdovej sústavy, elektrosústavy, záručná prehliadka vozidiel s použitím diagnostiky.

V rámci hlavnej činnosti vykonáva:
-zisťovanie závad, posúdenie ich rozsahu na motorových vozidlách so zodpovednosťou za ich správne stanovenie;
- náročné opravy a údržba motorových vozidiel, nastavenie technických parametrov vozidiel;
- kontrola a výmena olejov a prevádzkových náplní vozidiel, kontrola a nabíjanie akumulátorov;
- výmena pneumatík, vyvažovanie kolies a opravy defektov;
- umývanie motorov a podvozkov vozidiel;
- zabezpečuje prepravu osôb a materiálu podľa pokynov vedúceho odd. autodopravy;
- zodpovedá za bezchybný technický stav zverených zariadení, poriadok čistotu na pracovisku a čistotu motorového vozidla;
- dbá o efektívne využitie PHL pohonných látok a vynaložených nákladov súvisiacich s pracovnou činnosťou;
- vedúcemu odd. autodopravy hlási akúkoľvek dopravnú nehodu alebo poškodenie vozidla;
- najneskôr do 10 pracovných dní odovzdá vedúcemu odd. autodopravy opis príčin dopravnej nehody najneskôr do 15 dní písomne oznámiť poisťovni škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla podľa osobitného predpisu;
- riadi sa platnými zákonnými predpismi a vnútornými smernicami organizácie;
- vedie evidenciu jednotlivých jázd v dennom zázname o prevádzke vozidla podľa pokynov ved. odd. autodopravy;
- dodržuje platné predpisy BOZP a predpisy o požiarnej ochrane;
- zúčastňuje sa povinného školenia vodičov z povolania;
- podrobuje sa pravidelným lekárskym prehliadkam a pravidelným psychologickým vyšetreniam, (zákon č.8 §87,§88);
- v prípade potreby vedie vozidlo s právom prednostnej jazdy;
- riadi motorové vozidlá;
- počas neprítomnosti vedúceho odd. autodopravy podlieha zamestnancovi poverenému jeho zastupovaním;
- zabezpečuje úlohy na základe príkazov a pokynov ved. odd. autodopravy.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

- ochota pracovať v kolektíve,
- odolnosť voči stresu,
- zmysel pre poriadok,
- samostatný a zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť učiť sa novému.

NEVYHNUTNÉ:
- platný vodičský preukaz skupiny B
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu

ZOZNAM POŽADOVANÝCH DOKLADOV:
- písomná žiadosť o prijatie do zamestnania,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
- kópia vodičského preukazu,
- čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti.

Žiadosť o zamestnanie spolu s požadovanými dokladmi treba zaslať na adresu:

Úrad vlády SR
Bohuslav Erben
vedúci oddelenia autodopravy
Námestie slobody 1
813 70 Bratislava

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • technický talent

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Úrad vlády Slovenskej republiky
81370 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko