Administratívna pracovníčka maloobchod - prevádzka Okay

31.08.2020 Radovan Huťan

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Rožňava
Rožňava
Alej Jána Pavla II. 4048/2
04801

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Administratívny pracovník, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,00 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Odmeny podľa výkonu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:25. 8. 2020Informácie pre záujemcu:Žiadosti zasielajte výhradne emailom.

Náplň (druh) práce
 predaj splátkových systémov a poradenstvo pre zákazníkov, dodržiavanie platných pracovných postupov, komunikácia so splátkovými spoločnosťami, overovanie schválenia splátkových zmlúv, priebežné doplňovanie informačných materiálov od splátkových spoločností
 predaj tovaru, poskytovanie poradenstva a komplexných informácií pre zákazníkov
 predaj doplnkového sortimentu, vystavovanie tovaru a jeho údržba, udržiavanie poriadku v okolí pokladní a na celej predajni
 práca s pokladňou, zodpovednosť za finančnú hotovosť pokiaľ ju neodovzdá vedúcemu predajne, uzávierka pokladne pri striedaní pracovných zmien alebo na záver dňa a odvod tržieb, dodržiavanie pracovných postupov pre pohyb tovaru a hotovosti na predajni
 ochrana tovaru a majetku na predajni, zabezpečuje a kontroluje, že cez priestor pokladne neprejde tovar bez platného dokladu (blok z pokladne o zaplatení alebo potvrdená uhradená faktúra z centrály spoločnosti, potvrdený pokladničný doklad o presune tovaru z predajne na servis)
 potvrdzovanie záručných listov
 zabezpečuje a kontroluje správny príjem tovaru, dodržiavanie platných pravidiel pre pohyb tovaru a hotovosti na predajni, kontrola správnosti údajov na faktúre a objednávke, kontrola správnych nákupných cien
 práca s PC, tvorba dokladov na tovar a tlač zostav
 príprava nových cenníkov a predajných akcií na predajni
 spracovávanie pošty, dokladov, emailová, faxová a telefonická komunikácia s centrálou
 poskytovanie informácii po telefóne pre zákazníkov
 prevádzanie pravidelných inventúr a kontroly tovaru
 plnenie ďalších úloh podľa požiadaviek priameho nadriadeného a vedenia spoločnosti

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 19:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Internet - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • SAP - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • iniciatívnosť
  • pozornosť
  • sebaovládanie
  • praktické myslenie
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • pamäť
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť
  • sebaistota