Učiteľka materskej školy

25.08.2020 Základná škola s materskou školou Vavrečka 204

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Námestovo
Vavrečka
Vavrečka 106
02901

Námestovo
Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): 817 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
817,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
13. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pracovný pohovor

Náplň (druh) práce
Výchovno-vzdelávacia činnosť vykonávaná pedagogickým zamestnancom, ktorým je učiteľ materskej školy v predprimárnom zariadení.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore učiteľstvo pre materské školy

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

úplné stredné odborné vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v zmysle vyhlášky Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu SR č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.

• bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka,
• tvorivosť, kladný vzťah k práci s deťmi,
• práca v tíme

Zoznam požadovaných dokladov:
• žiadosť o prijatie do zamestnania,
• štruktúrovaný životopis s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu,
• fotokópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
• písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov.

Požadované doklady spolu so žiadosťou je potrebné zaslať poštou, mailom alebo priniesť osobne na adresu školy. Uchádzači spĺňajúci uvedené požiadavky budú pozvaní na pracovný pohovor.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • trpezlivosť
  • iniciatívnosť