Obkladač - Holandsko

13.08.2020 A.T.A. SLOWAKIJE, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Holandsko
Typ pracovnej ponuky: Murár, obkladač
Ponúkaný plat (základná mzda): 19,00 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: od 24.8.2020 do 24.8.2030
Druh pracovného pomeru: živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2020
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Holandsko - hľadáme obkladačov, najlepšie so skúsenosťami obkladať v Holandsku, nie podmienkou.
Obkladajú sa malé aj veľké stavby. Podlahy, kúpelne a iné.
Pracuje sa na živnosť 19€-20€, prípadne plat podľa dohody na základe skúseností. 7
Možnosť pracovať aj na m2 (po overení vašich zručností).
Pracuje sa 8 hodín, možnosť nadčasov.
Ubytovanie je zabezpečené, avšak hradíte si ho vy. Auto, náradie je tiež zabezpečené na firme. Vlastné náradie len výhodou.
Jazyk nie je podmienkou, ale určite výhodou. Anglicky, nemecky, alebo holandsky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie