custom-banner

Hľadáme šikovných operátorov výroby!! Nástup možný ihneď, zárobok až do 1155 EUR!! Poskytneme vám aj ubytovanie, či pravidelné zálohy !!!

20.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bardejov, Humenné; Kežmarok, Levoča, Moldava nad Bodvou, Revúca, Svidník, Veľký Šariš, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zložka mzdy je 850 EUR plus nočný príplatok od 60 do 120 EUR plus individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ide o trojzmennú prevádzku na montážnej linke. Automobilová prevádzka sa nachádza v TRNAVE!!!
Pracuje sa priamo vo výrobe, montujú sa jednotlivé diely, skrutkujú, lepia, nitujú. Práca zahŕňa obsluhu montážnych liniek.

Iné výhody:

Možnosť ubytovania priamo v Trnave 110 eur/ mesiac
Možnosť pravidelných záloh
Príplatok za nočnú prácu
Príplatok za prácu nadčas
Príplatok za prácu cez sviatky
Teplá strava počas zmien
Pravidelný pitný režim

Informácie pre uchádzača:

Pracovná ponuka sa nachádza priamo v TRNAVE !!!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Minimálna dĺžka praxe 1 rok vo výrobe.
Vzdelanie v automobilovom priemysle výhodou.
Flexibilita, spoľahlivosť, dochvíľnosť, chuť pracovať.