Beauty poradkyňa dm drogerie markt v Bratislave - OC Centrál (TPP 38 h/týž.)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Metodova 6, 821 08 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zbožňujete vôňu drogérie a radi poradíte s výberom produktov dekoratívnej a pleťovej kozmetiky? Baví Vás líčiť nielen seba, ale aj druhých? Tak ste u nás správne.

Medzi Vaše právomoci a zodpovednosť bude patriť:
•poradenstvo zákazníkom v oblasti dekoratívnej a pleťovej kozmetiky
•zabezpečenie dostatočného množstva dekoratívnej a pleťovej kozmetiky

Na rôznych vzdelávacích aktivitách Vás naučíme, ako poradiť zákazníkom. V dm-ke sa hranice nekladú a máte možnosť kariérneho postupu.

Ponúkaný plat

823 EUR

Upresnenie platových podmienok

823 € mesačne (pri úväzku 38 h/týž.) + provízia z predaja

Benefity a ďalšie výhody

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok
•stravné lístky vo forme stravovacej karty

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Otváracie hodiny: po - ne: 9.00 - 21.00

Prosíme, aby na pracovnú ponuku reagovali len tí uchádzači, ktorí majú prax s líčením.

Spravujte si všetky svoje žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.com/sk.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore kozmetika a vizáž
prípadne absolvovaný vizážistický kurz alebo prax v odbore kozmetiky
• estetické cítenie
• časovú flexibilitu: viete sa prispôsobiť potrebám predajne
• príjemné a ústretové vystupovanie
• základnú znalosť práce s PC

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno