Executive Assistant

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Plynárenská 1
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    od 1000,- eur mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.9.2020

Máš skúsenosti ako asistent/ka vrcholového manažmentu a hľadáš novú zaujímavú výzvu? Je Tvojou vášňou organizovanie, plánovanie a riešenie Ad hoc úloh?

Do tímu exe hľadáme novú kolegyňu na pozíciu Executive Assistant, ktorá pristupuje k práci zodpovedne, spoľahlivo a vie pracovať s citlivými informáciami.

Tvojou náplňou práce bude:

• zodpovedať za komplexnú administratívnu podporu pre predstavenstvo spoločnosti,
• organizovanie pracovných stretnutí, príprava materiálov, podkladov a prezentácií k rôznym stretnutiam (dozorné rady, valné zhromaždenia a iné),
• vyhotovenie zápisov a sledovanie úloh zo stretnutí,
• rezervácia ubytovania, zabezpečenie cestovných lístkov, leteniek, poistenia a obdobných operatívnych úloh,
• organizovanie pracovného programu, sledovanie termínov, vedenie prehľadného pracovného kalendára predsedovi predstavenstva,
• zodpovednosť za chod recepcie,
• zastrešenie operatívnych úloh súvisiacich s agendou backofficu,
• komunikovanie s externými a internými obchodnými partnermi, dodávateľmi a kolegami,
• plnenie pokynov príslušného nadriadeného súvisiacich s charakterom práce.

Benefity a ďalšie výhody:

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére pre jedného z lídrov na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť,
• možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast,
• teambuildingové a športové podujatia,
• k dispozícii notebook a mobil,
• home office, sick day,
• Multisport karta,
• káva, čaj, ovocie..

Informácie pre uchádzača:

Veríme, že Ťa naša ponuka zaujala a vážime si Tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Všeobecne požadované znalosti:

- 2 roky praxe na podobnej pozícii
- asertivita a schopnosť komunikovať s osobami na úrovni manažmentu
- aktívne a samostatné riešenie zverených úloh
- organizačné schopnosti
- diskrétnosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- aktívny a iniciatívny prístup
- schopnosť doťahovať veci do konca
- presnosť, precíznosť
- zodpovedný prístup k práci
- chuť učiť sa nové veci a hľadať riešenia
- znalosť Microsoft Office

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word