Vaša práca
je naším poslaním.

Vodič VZV (retrak,jašterka) v Nitre so zabezpečeným ubytovaním - plat až 1000€

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca pre novú automobilku v Nitre - Platný preukaz na VZV - Manipulácia s VZV - Vykládky a nakládky kamiónov - Naskladňovanie materiálu - Fyzická kontrola dodávok - Spolupráca na inventúrach

Upresnenie platových podmienok

základná zložka mzdy pre vodičov NZV 858€ + prémia 5-15% + stravné lístky, pre vodičov VZV 890€ + prémia 5-15%

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda od 858 €
- Mesačný príplatok do + 15 %
- Stravné lístky hradené 3,83€
- Príplatky za nadčasy od 25 do 125 %
- Možnosť čerpania záloh už po prvom týždni
- Pomôžeme s vybavovačkami s úradnými náležitosťami
- Osobné stretnutie - Koordinátor k dispozícii po-pia
- Zabezpečená doprava do firmy aj z firmy z viacerých smerov ( Piešťany, Zlaté Moravce, Šurany, Nové Zámky...) - Zabezpečené ubytovanie ( doplatok iba 35€)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie