Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáš prácu a chceš si privyrobiť? Poď pracovať k nám len cez VÍKEND a zarábaj až 755 EUR !!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovná ponuka je vhodná najmä pre uchádzačov, ktorí potrebujú a hľadajú prácu na VÍKEND. Vhodná na privyrobenie alebo pre ľudí, vyhovujúcim pracovať len počas VÍKENDOV. Ide o manipulačné práce vo výrobe, montáž jednotlivých dielov, skrutkovanie, nitovanie, lepenie.

Pracuje sa nasledovne:

SOBOTA: ranná od 6:00 do 16:10 / poobedná od 14:00 do 00:10
NEDEĽA: nočná od 18:50 do 5:00

Pracovný víkend končí v pondelok o 5:00, v prípde potreby o 6:00 ráno

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda je 431 eur + príplatok za prácu v noci 66 eur + príplatky za prácu v sobotu a nedeľu 207 eur, možná individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94 eur od 2. odpracovaného mesiaca

Benefity a ďalšie výhody

13. plat vyplatený raz ročne
Príplatok za prácu v noci
Príplatok za prácu v sobotu a nedeľu
Príplatok za dobrovoľný nadčas počas týždňa - 40%
Zabezpečená doprava priamo do výroby

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

MIESTO PRÁCE SA NACHÁDZA V TRNAVE V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Prax vo výrobe výhodou, spoľahlivosť, flexibilita, dochvíľnosť, chuť pracovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie