custom-banner

Nečakaj na prácu, poď pracovať k nám ihneď s možným zárobkom až 1155 EUR !! Ak potrebuješ ubytovanie, my ti ho zabezpečíme !!

21.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Gelnica; Fiľakovo, Hriňová, Kremnica, Nová Baňa, Rimavská Sobota, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zložka mzdy 850 EUR + individuálna výkonnostná prémia do 185 EUR + nočný príplatok od 60 do 120 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovný režim - trojzmenná prevádzka v týždni.
Ide o prácu vo výrobe na montážnej linke, ako operátor výroby v automobilovom priemysle.
Montujú sa jednotlivé diely, skrutkujú, nitujú, lepia.

Iné výhody:

Ubytovanie 110 eur/ mesiac
13. plat raz ročne
Príplatky za nočné zmeny
Príplatky za sviatky
Možnosť individuálnej výkonnostnej postele
Možnosť pravidelných záloh
Možnosť pomoci pri exekúcií

Informácie pre uchádzača:

PRACOVNÁ POZÍCIA JE PRIAMO V TRNAVE

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Minimálna výška praxe 1 rok vo výrobe
Vzdelanie v odbore výhodou
Spoľahlivosť
Flexibilita
Dochvíľnosť
Chuť pracovať