custom-banner

Obsluha automatov pri výrobe výfukov. Práca pre mužov aj ženy

19.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Mobis ulica 442/2 Gbelany
Žilina
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,70 EUR/hod.
1100€/mesiac = 5.7 €/hod +0.2 €/hod poobedná + 110 € dochádzka + 55€ výkon + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha zváracích automatov,
3-zmeny (ranná,nočná,poobedná)
Práca v stoji,

Iné výhody:

Dobré platové ohodnotenie,
Jednoduchá práca,
Čisté odvetrané prostredie (nemusíte sa báť výparov),
Stravný lístok v hodnote 4 € (s doplatkom len 0,65€)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Spoľahlivá dochádzka (spoločnosť nemá vlastnú dopravu ale autobusová doprava na zmeny premáva),
Možnosť pracovať v stoji a na 3 zmeny.