Pracovník do autodielne / pomocný mechanik

20.08.2020 SPIRIT s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Liptovský Mikuláš
Podtureň
Strojárska 215/21
03301

Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Automechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- zľavy na firemné produkty PARTYLAND, PYROTECHNIK a iné firemné aktivity
- v závislosti od šikovnosti a dobre odvedenej práce možné odmeny a tiež postup na vyššiu pozíciu
-stravné lístky v hodnote 4 €

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Prosím, určite nám pošlite váš životopis emailom a napíšte nám, prečo ste sa na túto ponuku rozhodli reagovať.

Budem vyberať LEN z uchádzačov, ktorí mi pošlú životopis a dôvod, prečo sa rozhodli o prácu uchádzať.

Náplň (druh) práce
Hľadáme šikovného, učenlivého, praktického pomocníka k hlavnému technikovi do nášho firemného autoparku.

Naša vnútropodniková servisná dielňa sa stará o viac ako 160 strojov rôzneho druhu (osobné autá, nákladné autá, záhradnícke stroje, poľnohospodárske a stavebné stroje, lode, skútre..).

Ak mate vzťah k autám a k strojom všeobecne a ochotu s nimi pracovať ste u nás vítaní

NÁPLŇ PRÁCE: * - rôznorodá *
- od práce typu „podaj mi ten kľúč“
- cez: pokos trávnik, natri toto, vyčisti tamto, oštítkuj hento...
- pokos krovinorezom,
- zbehni na STK, pre súčiastky
- vapkovanie (čistenie vysokotlakovým čističom)
- základné nekompilované opravy a údržba (výmena oleja, gúm a pod.)
- alebo: „Šéfe, všimol som si, že toto tam by sa hodilo urobiť, máš pre mňa niečo iné, či môžem robiť na tomto?“
(teda - je potrebné, aby ste boli všímavý a aj týmto spôsobom nápomocný, nečakať len kto vám čo povie urobiť).

Na začiatok vždy ponúkame pracovný pomer na dobu určitú. Po roku si prehodnotíme my aj vy spoluprácu a dohodneme sa na následnom kroku :)

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 16:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore autoopravár - mechanik

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

- vítané sú aj vodičské preukazy iného typu
- vítaný je tiež zváračský preukaz a iné oprávnenia
- preukaz na vysokozdvižný vozík

- Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ale takého, ktorý sa tým reálne zaoberal, ktorý už popri škole opravoval, majstroval doma prípadne brigádnicky.

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SPIRIT s.r.o.
03301 Podtureň
Slovensko