Asistent učiteľa v Spojenej škole, Malé Tatry 3, Ružomberok

08.09.2020 Spojená škola - Špeciálna základná škola Ružomberok
Miesto práce: Slovensko
okres Ružomberok
Ružomberok
Malé Tatry 3
03401

Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Vzdelávanie a školstvo; Asistent, Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

príspevok na stravovanie, dopravu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 36

Náplň (druh) práce
Kontaktná osoba p. Mgr. Adela Kudličková, - riaditeľka školy, tel. kontakt: +421 910 914 156, 044/432 85 74, e-mail.: email
Prosíme uchádzačov o zamestnanie, aby sa pred osobný stretnutím vopred telefonicky dohodli na termíne.

Pracovná pozícia: asistent učiteľa v Spojenej škole, Malé Tatry 3, Ružomberok
Náplň práce: podieľanie sa na uskutočňovaní školského vzdelávacieho programu podľa požiadaviek učiteľa

Požiadavky na zamestnanca:
-min. úplné stredné vzdelanie (s maturitou) - učiteľstvo, vychovávateľstvo, logopédia , liečebná pedagogika,
- prax min. 1 rok.,
Osvedčenia/certifikáty: - doklady o ukončení vzdelania, protokol o ukončení adaptačného vzdelávania.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

komunikatácia, informačná gramotnosť, manuálna zručnosť, empatia, spoľahlivosť, vzťah k deťom, kreatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Spojená škola - Špeciálna základná škola Ružomberok
Malé Tatry 3, Ružomberok, 03401