Prevádzkový manažér STK v Trnave

08.09.2020 Easy Check, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Farárske 27
91700

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

1 000 - 3 000 EUR/mesiac
- motivačné odmeňovanie, zohľadňujúce dosiahnuté výsledky
- štvrťročné a ročné odmeny na základe plnenia finančných ukazovateľov

- stabilná práca v lukratívnom automobilovom segmente
- sebarealizácia a možnosť podieľať sa na budování úspešného projektu
- firemný automobil aj na súkromné účely

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaPredaj a servis motorových vozidielDoprava

Náplň (druh) práce
Pre našu modernú rozvíjajúcu sa pobočku STK v Trnave, hľadáme aktívneho a skúseného manažéra so schopnosťou motivovať a viesť tím ľudí k nadpriemerným pracovným výkonom. Hľadáme človeka s prirodzeným rešpektom a so skvelou organizáciou času, ktorý bude schopný dohliadnuť na tím technikov STK po všetkých smeroch. Sme moderná spoločnosť, ktorá sa snaží byť najlepšia v segmente, a preto dbáme na vysoko profiremné cítenie a chuť vybudovať úspešný Slovenský projekt. Uchádzač na túto pracovnú pozíciu by mal byť predovšetkým človek so 100% morálnymi zásadami schopný odolávať psychickému tlaku, zvládnuť koordinovať tím ľudí a plniť požadované ekonomické ciele spoločnosti.

Miesto výkonu: Pracovať budete na plne vybavenej modernej prevádzke STK v Trnave s najmodernejšími technológiami K dispozícii vlastný PC s viacerými monitormi a prístupom do moderných informačných systémov, ktoré vyžadujú každodenné manažovanie.

Človek na tejto pozícii:
- dohliada na pracovnú morálku a zodpovedá za plnenie povinností zamestnancov
- plánuje, nastavuje, kontroluje a vyhodnocuje dochádzku zamestnancov
- riadi a koordinuje chod prevádzky, navrhuje kroky k ďalšiemu rastu firmy
- spolupodieľa sa svojimi návrhmi a iniciatívou na raste spoločnosti
- vedie pravidelné firemné porady a stretnutia
- spravuje firemný inventár a celý objekt STK
- komunikuje s majiteľom, dodávateľmi, zákazníkmi, predajcami …
- zabezpečuje a zodpovedá za plynulý chod prevádzky, rieši operatívne prevádzkovéh potreby
- Pripravuje vnútorné smernice a materiály týkajúce sa informačných systémov
- Zodpovedá za nábor a zaškolenie nových zamestnancov

Požadujeme:
- Absolvovanie potrebných školení a skúšok na výkon TK, EK, KO
- Skúsenosť s vedením tímu min . 20 ľudí PODMIENKOU
- Manažérska prax, manažérske a obchodné zručnosti
- 100% morálne predpoklady, bezúhonnosť
- Technické cítenie a zmysel pre detail a poriadok - schopnosť prijímať rozhodnutia
- Ekonomické myslenie s efektívnym hospodárením - orientácia na výsledky
- Pokročilú znalosť mobilných zariadení a počítačových aplikácií
- Záujem pracovať na rozvoji zvereného tímu ako i celej firmy
- Aktívnu spoluúčasť na všetkých pracovných úlohách

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 19:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- Hľadáme skúseného človeka do vedúcej pozície vo veku od 35-45 rokov
- Súčasťou výberového konania je vypracovanie manažérskeho plánu pre prevádzku STK

- Dochvíľnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu a zodpovednosť
- Analytické myslenie, leaderské schopnosti, prirodzený rešpekt
- Manažérske zručnosti, projektový manažment, time manažment
- Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti, osobný drive
- Prax na vedúcich pozíciách vo firme alebo v ozbrojených zložkách (armáda, polícia)
-Schopnosť pracovať na viacerých zadaniach súbežne

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Easy Check, s.r.o.
Farárske 27
91700 Trnava
Slovensko
Tel: +421950847705