Údržbár-kurič, inštalatér

03.09.2020 Úrad vlády Slovenskej republiky
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Bôrik 15
81408

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Služby; Inštalatér, Kurič, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 613 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

PLATOVÉ PODMIENKY: v zmysle Nariadenia vlády SR č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme - pri minimálnej praxi 2 rokov je základná zložka mzdy 613,50 €. Zamestnancovi je možné okrem základnej zložky mzdy podľa zákona priznať aj osobný príplatok do výšky 728,50€. Zamestnancovi sa zároveň poskytuje príplatok za zmennosť.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY:
- atraktívne pracovné prostredie,
- možnosť zamestnaneckého stravovania,
- možnosť využívať účelové zariadenia ÚV SR,
- osobný rast.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
613,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2020

Dátum pridania ponuky:
11. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaEnergetika, plyn a elektrina

Náplň (druh) práce
Hlavná činnosť: Zabezpečovanie prevádzky plynového kotla s menovitým výkonom alebo viacerých kotlov s prepočítaným výkonom nad 300 t/h alebo viacerých kotlov s prepočítaným výkonom nad 180 MW.

V rámci hlavnej činnosti vykonáva:
- zabezpečuje prevádzku kotla,
- zabezpečuje prevádzku, údržbu a opravu plnoatomatizovaných a automatizovaných klimatizačných zariadení,
- zabezpečuje prevádzku výmenníkovej stanice vrátane pridruženého zariadenia,
- oprava, údržba a nastavenie zložitej meracej techniky a regulačnej techniky
- údržbárske práce, inštalatérske práce, zámočnícke práce, opravárenské práce strojného a stavebného charakteru,
- preventívna údržba technologických zariadení kotolne,
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- ochota pracovať v kolektíve,
- odolnosť voči stresu,
- zmysel pre poriadok,
- samostatný a zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť učiť sa novému.

NEVYHNUTNÉ:
- platný kuričský preukaz
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- inštalatérske zručnosti
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu

ZOZNAM POŽADOVANÝCH DOKLADOV:
- písomná žiadosť o prijatie do zamestnania,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
- kópia dokladu o zdravotnej spôsobilosti,
- kópia kuričského preukazu.

Žiadosť o zamestnanie spolu s požadovanými dokladmi treba zaslať v čo najkratšom čase na adresu:
Účelové zariadenie Úradu vlády SR
Bôrik
Bôrik 15
814 08 Bratislava

Osobnostné predpoklady
  • technický talent
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Úrad vlády Slovenskej republiky
Nám.Slobody 1
81370 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421220925530