Manažér personálnej administratívy a sociálneho programu

27.09.2020 Slovenský ústav výstavby a rozvoja bývania, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Sad SNP 669/6
01001

Typ pracovnej ponuky: Ľudské zdroje a personalistika, Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 20

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Výberové konanie - pracovný pohovor pre úspešných kandidátov

Náplň (druh) práce
Zodpovednosť za proces tvorby a implementácie politiki v oblasti riadenia ľudských zdrojov, znalosť sociálnej problematiky a schopnosť riešenie možných problémov. Empatia je na tejto pozícií veľmi dôležitá.

- riadenie procesu vyhľadávania a výberu zamestnancov
- tvorba a interpretácia analýz
- monitorovanie plánu osobných nákladov spoločnosti
- budovanie a riadenie tímu pracovníkov
- motivácia členov tímu
- zabezpečenie administratívy sociálnych projektov spoločnosti
- zodpovednosť za dodržiavanie sociálnych hodnôt projektov
- zodpovednosť za výsledky ale predovšetkým hodnoty
- spracovávanie interných dokumentov spoločnosti

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • informačná gramotnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • prezentovanie
  • vedenie ľudí
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Práca na //polovičný úväzok//celý úväzok//živnosť//

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Na základe vášho CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu radi Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 5 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 5 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

O výsledku výberového konania budú informovaní úspešní kandidáti písomne.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • vnútorná stabilita
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • asertivita