Vedúci zmeny / majster výroby

20.09.2020 Ekolumi, s.r.o.
Miesto práce: Partizánska cesta 4634 (bývalý areál Cementárni)
Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- organizovanie a koordinovanie pracovnej zmeny vo výrobe v oblasti recyklácie PET fliaš
- zodpovednosť za chod linky
- dodržiavanie plánu výroby
- dohliadanie na kvalitu výstupu z jednotlivých častí linky
- operatívne riešenie porúch
- výkazníctvo zmeny

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš na to, aby si riadil tím ľudí, samostatne rozmýšľal pri riešení úloh a nebál a výziev ? Máš chuť napredovať ? Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.

Spoločnosť Ekolumi, s.r.o. sa za krátky čas prepracovala na významného hráča na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice Európy. Do svojho tímu hľadáme vždy len tých najlepších. Viac na www.ekolumi.sk

Ďakujeme za zaslanie profesného životopisu na email
Dovoľujeme si informovať, že na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
- prax v riadiacej funkcie a skúsenosti s obsluhou linky min 2 roky
- preukaz obsluhy VZV výhodou
- Microsoft Word - základy
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - základy
Práca v štvorzmennej prevádzke.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Ekolumi, s.r.o. sa za krátky čas prepracovala na významného hráča na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice Európy. Do svojho tímu hľadáme vždy len tých najlepších.

Oblasť pôsobenia:

Spracúvanie a likvidácia iného ako nebezpečného odpadu

Adresa:

Ekolumi, s.r.o.
Partizánska cesta 4634
Banská Bystrica
Slovenská republika
www.ekolumi.sk

Kontaktné údaje:

Pažická
Partizánska cesta 4634, Banská Bystrica, 97401, Slovenská republika
Tel: 0903990001