custom-banner

Obchodný zástupca - poľský trh

19.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Vrcholový manažment; Account manager, Key account manager, Obchodný manažér, Obchodný zástupca, Produktový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000€ brutto/mesiac (výška mesačnej mzdy závisí od skúseností kandidáta) + mesačné prémie do výšky 30% a iné benefity
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho významného klienta hľadáme Obchodného zástupcu pre poľský trh. Náš klient rozširuje svoj obchodný tím.

Úspešný kandidát by mal mať výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a obchodné zručnosti. Nevyhnutnou požiadavkou je aktívna znalosť poľského jazyka. Hľadáme kandidáta, ktorý má minimálne ročné skúsenosti s predajom a je technicky orientovaný. Výhodou je skúsenosť s predajom výrobkov z dreva.

Náplň práce:
-zodpovednosť za predaj a predajné výsledky na poľskom trhu
-získavanie nových objednávok a nových klientov
-aktívna komunikácia a starostlivosť o nových a súčasných zákazníkov
-príprava cenových ponúk
-vedenie obchodných stretnutí (ochota cestovať - 80% pracovného času na služobných cestách v zahraničí)
-budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
-sledovanie a analýza konkurenčného prostredia

Zázemie spoločnosti: Zvolen

Iné výhody:

-motivačné mzdové ohodnotenie (mesačné prémie do výšky 30%)
-príspevok na III. dôchodkový pilier
-odmeny pri pracovných výročiach
-podpora odborného vzdelávania
-sociálne benefity
-práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Poľský jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

-aktívna znalosť poľského jazyka - nevyhnutnou podmienkou
-znalosť anglického jazyka je výhodou
-samostatnosť, orientácia na výsledok a zákazníka
-analytické myslenie, profesionálne vystupovanie
-výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a obchodné zručnosti
-ochota cestovať, aktívny vodič