custom-banner

Brigádnička na finančnom oddelení - vysokoškoláčka

24.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Tehelňa 8, 841 07 Devínska Nová Ves
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník, Archivár
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jednoduchá kancelárska práca:
Archivácia dokladov v elektronickom systéme
Zakladanie faktúr do šanónov
Tipovanie údajov do PC

Iné výhody:

dlhodobá a pravidelná brigáda cca 2-3x do týždňa
práca v Devínskej Novej Vsi
vyplácaná mzda raz mesačne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

ovládanie PC
pracovitá a precízna
zvládanie administratívnych činností