custom-banner

Pracuj vo svetoznámej firme v Nitre ako vodič VZV!- plat až 1000€ + ubytovanie a doprava z okolitých miest zabezpečená!

21.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): základná zložka mzdy pre vodičov NZV 858€ + prémia 5-15% + stravné lístky, pre vodičov VZV 890€ + prémia 5-15%
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca pre novú automobilku v Nitre - Platný preukaz na VZV - Manipulácia s VZV - Vykládky a nakládky kamiónov - Naskladňovanie materiálu - Fyzická kontrola dodávok - Spolupráca na inventúrach

Iné výhody:

- Základná mzda od 858 € - Mesačný príplatok do + 15 % - Stravné lístky hradené 3,83€ - Príplatky za nadčasy od 25 do 125 % - Možnosť čerpania záloh už po prvom týždni - Pomôžeme s vybavovačkami s úradnými náležitosťami - Osobné stretnutie - Koordinátor k dispozícii po-pia - Zabezpečená doprava do firmy aj z firmy z viacerých smerov ( Piešťany, Zlaté Moravce, Šurany, Nové Zámky...) - Zabezpečené ubytovanie ( doplatok iba 35€)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie