Vaša práca
je naším poslaním.

Potrebuješ si privyrobiť? Si manuálne zručný a bavia ťa autá? Máme pre teba výhodnú ponuku práce na VÍKENDY !!! Možnosť zárobku je za 8 – 10 dní až 755 eur!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Táto pracovná ponuka je víkendová. To znamená, že pracovná pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí si chcú zarobiť počas víkendov. Pracuje sa na montáži v automobilovom priemysle. Táto práca zahŕňa prácu v takte, manipulačné práce vo výrobe, montáž jednotlivých dielov, skrutkovanie, lepenie.

Pracuje sa nasledovne:

SOBOTA: ranná od 6:00 do 16:10 / poobedná od 14:00 do 00:10
NEDEĽA: nočná od 18:50 do 5:00

Pracovný víkend končí v pondelok o 5:00, v prípde potreby o 6:00 ráno

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda je 431 eur + príplatok za prácu v noci 66 eur + príplatky za prácu v sobotu a nedeľu 207 eur, možná individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94 eur od 2. odpracovaného mesiaca

Benefity a ďalšie výhody

Práca len cez víkend sobota - nedeľa
Príplatok za nočnú prácu
Príplatok za prácu cez víkend
Príplatok za prácu cez sviatky
Príplatok za dobrovoľný nadčas počas týždňa - 40%
13. plat
Zabezpečená doprava priamo do výroby
Možnosť ubytovania 110 eur/ mesiac

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pracovná ponuka je v TRNAVE, v prípade záujmu posielajte životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Prax v montážnej výrobe
Zručnosť
Spoľahlivosť
Dochvíľnosť
Schopnosť pracovať v takte

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie