Referent právnik

11.09.2020 Mesto Pezinok

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Pezinok
Pezinok
Radničné nám. 7
90214

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Právo a legislatíva, Štátna a verejná správa; Právnik, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2020

Dátum pridania ponuky:
7. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

SamosprávaSúdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Požadované doklady:
- žiadosť a profesijný životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s naskenovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: email s uvedením hesla v predmete: „VK – referent právnik“ najneskôr do 18. augusta 2020 do 12.00 hod.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Náplň (druh) práce
Ste dynamická/ý s organizačnými schopnosťami? Máte prax v požadovanej oblasti? Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame prácu v progresívne sa rozvíjajúcom Mestskom úrade.

Rámcový popis pracovnej pozície:
- Občianske právo hmotné a procesné
- Obchodné právo
- Správne právo
- Pracovné právo
- Právo v oblasti stavebného konania
- Legislatíva v oblasti školstva a zdravotníctva
- Prípravu návrhov, podaní a odvolaní vyjadrení
- Poskytovanie interného poradenstva a spracovanie právnych stanovísk v rozsahu pridelenej agendy

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- prax min. 1 rok
- znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť, odolnosť voči stresu
- práca s balíkom Microsoft Office
- vodičský preukaz

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)