Chceš pracovať v sklade u stabilného a úspešného zamestnávateľa? Más u nás aj ubytovanie,stravné,dopravu a týždňové zálohy!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Devínska Nová Ves, J. Jonáša 5

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- SKLADNÍK BEZ NUTNOSTI VZV oprávnenia/ MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru, práca aj so skenerom

Práca je v 3-zmennej prevádzke - 8 hodinový pracovný čas
Týždeň ranná zmena
Týždeň poobedná zmena
Týždeň nočná zmena

Pracuje sa od pondelka až piatku.

Možný kariérny rast!
Logistika umožňuje stále napredovanie, zlepšovanie a postup v rámci zamestnania.
Stačí zodpovedne a precízne pristupovať k práci a ukázať svoj potenciál.

Video k pracovnej pozícii:

PRIAMA REGISTRÁCIA

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Ponúkaný plat

848 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto): MANIPULANT: 848€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) - priemerný mesačný plat - 1050€ a viac!

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené:

zaškolenie, ubytovanie, stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy po odpracovaní 1. týždňa každý týždeň, UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu cca 52 Euro mesačne/

Naše BENEFITY pre Vás:

Bezúročná pôžička do výšky 1000€
Bezplatný právny a sociálny servis, ktorý poskytujeme prostredníctvom nášho právneho zástupcu
Voľné VSTUPENKY do kina
Športové aktivity a športové podujatia - preplatenie vstupného

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Volaj obratom BEZPLATNE 0800500502 a registruj sa telefonicky do 15.8.2020 najneskôr.

Priame telefonické spojenie do kancelárie - 0908961969 !

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie