Senior SAP Consultant SuccessFactors

16.09.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: IT konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1770 EUR
+ variabilná zložka mzdy, (Uvedená mzda je minimálnou sumou, ktorá sa môže navýšiť na základe skúseností a vedomostí daného kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho významného klienta v oblasti informačných technológií obsadzujeme pozíciu Senior SAP Konzultanta SuccessFactors, ktorý bude zodpovedný za:

- Prispôsobenie (customizing) a konfiguráciu riešení SAP SuccessFactors v spolupráci s architektom
- Udržiavanie komponentov a funkcií modulu s cieľom splniť požiadavky zákazníkov
- Testovanie novo pridaných funkcií, aby sa vyhlo chybám v nasadenom systéme
- Dokumentáciu zmien systému a nových komponentov, aby sa zabezpečila ich ďalšia použiteľnosť

Iné výhody:

- školenia a možnosti osobného rozvoja
- možnosť homeoffice
- lekári na pracovisku
- dovolenka navyše
- referral bonus
a mnoho iných...

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Skúsenosti (2-3 roky) v SAP SuccessFactors Employee Central - prispôsobovanie, konzultovanie, implementácia
Znalosti v rámci SAP R / 3, SAP SRM
Skúsenosti s ABAP vývojom - výhodou
Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti - orientovanosť na zákazníka