custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1400 EUR
    Minimálne 1400,- a viac v závislosti od praxe + bonusy
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre stabilnú a rozrastajúcu sa spoločnosť pôsobiacu v oblasti vývoja a výroby pre automotive, hľadáme inžiniera kvality alebo plánovača kvality.

Náplň práce:
- Úzka spolupráca s vývojovým tímom pri zavádzaní nových produktov do výroby
- Spolupráca s projektovým tímom
- Komunikácia so zákazníkmi a spolupráca s SQA tímom
- Analýzy nezhôd výrobkov, výrobného procesu a nakupovaných tovarov
- Spolupráca pri odsúhlasení vhodných meracích techník pre nakupované diely a výrobok
- Zodpovednosť za dokumentáciu kvality
- Zaškolovanie nových kolegov

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej a rozrastajúcej spoločnosti
- možnosť profesného rastu
- kvalitné zaškolenie
- ďalšie vzdelávanie v technickej a jazykovej oblasti
- zahraničné služobné cesty
- sociálny program, veľa ďalších benefitov, príjemné pracovné prostredie
- pohyblivý pracovný čas
- relokačný balíček v prípade potreby

Všeobecne požadované znalosti:

Skúsenosti v oblasti kvality v strojárskom alebo elektrotechnickom priemysle
Znalosť čítania technickej dokumentácie
Znalosť nástrojov kvality - 8D, MSA, CP, Ishikawa diagram, 5W...

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)