Majster v elektrotechnickej výrobe

27.09.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bytča
Typ pracovnej ponuky: Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
minimálne 1500,- a viac v bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre stabilnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti vývoja HW a SW hľadáme majstra pre oddelenie montáže káblových zväzkov.

Náplň práce:
- Organizovanie a riadenie výroby káblových zväzkov
- Plánovanie výroby a zákaziek
- Školenie nových zamestnancov
- Návrhy na optimalizáciu výroby a procesov
- Participácia na tvorbe montážnych plánov
- Práca v systéme SAP
- Spolupráca s materskou spoločnosťou v Nemecku

Iné výhody:

- 1-zmenná prevádzka (6 - 14:30)
- Príspevok na dopravu
- Organizovanie teambuildingov, akcii pre zamestnancov
- Školenia v odbornej a jazykovej oblasti
- Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti:

SAP

- pozícia vhodná aj pre absolventa VŠ elektrotechnickej, pokiaľ spĺňa podmienku
- znalosti SAP a znalosť AJ alebo NJ - podmienkou
- znalosť 5S, Kanban, Kaizen
- skúsenosť s vedením výroby a optimalizáciou vítaná