Vaša práca
je naším poslaním.

Personálny konzultant / Koordinátor - podmienka evidencia na úrade práce

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Paulínska 20, OC Balakovo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- aktívne vyhľadávanie zamestnancov prostredníctvom portálu profesia.sk, sociálnych sietí a pod
- organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov podľa pracovnej pozície, testovanie vhodných uchádzačov
- vyhľadávanie zamestnancov v teréne a v spolupráci s ÚPSVaR
- plánovanie jednotlivých aktivít a projektov týkajúcich sa náboru a testovania uchádzačov o zamestnanie
- komunikácia s klientmi spoločnosti, pravidelný reporting a pod.

Ponúkaný plat

800 EUR

Upresnenie platových podmienok

€1000 ( z toho základná zložka mzdy €800 + €200 variabilná zložka mzdy ) + ďalšie extra odmeny za prekročenie mesačných cieľov

Benefity a ďalšie výhody

- práca na plný úväzok (40 hod/ týždenne)
- stravné v hodnote 4,5 Eur/deň
- firemný PC a telefón k dispozícii
- príplatky a odmeny za dosiahnutie cieľa s možnosťou extra odmien za prekročenie mesačných cieľov
- mladý a dynamický kolektív
- plné zaškolenie na pracovnú pozíciu a získavanie cenných skúseností v oblasti HR
-možnosť kariérneho rastu v krátkej dobe

Termín nástupu do práce

od 1.11.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak nám neváhajte poslať svoj životopis na adresu email spolu so sprievodným listom. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.<br />www.transfer-personal.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Personalistika, Strojopis

Všeobecne požadované znalosti

Podmienka je evidencia na úrade práce min. 1 mesiac

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
Personalistika, manažment

Slovenský jazyk - Expert (C2)
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti
Personalistika - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- proaktívny prístup k práci a pozitívne myslenie
- schopnosť orientovať sa na dôležité veci a určovať priority
- organizačný a improvizačný talent
- schopnosť samostatne pracovať a dosahovať vytýčené ciele
- sebavedomé a zodpovedné myslenie,
- skúsenosti na pozícii Recruitera - min. 1 rok

Vhodné pre absolventov

Áno

skupina: B

skupina: B