VODIČ VZV - EXPEDÍCIA

10.08.2020 EndyMax EU, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 810 EUR
+ 20% variabilná zložka = 972€ + príplatky za nadčasy, poobedné a nočné zmeny, príspevok na bývanie vo výške 200€, príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-nakládka a vykládka kamiónov pomocou VZV
-preskladňovanie tovaru a materiálov v rámci skladového priestoru
-starostlivosť o zverený vozík

Podmienky:
-platný preukaz na obsluhu VZV, kategórie W1, kategória W2 výhodou
-prax vo vedení VZV aspoň 2 roky

Práca na 1 zmenu

Platové podmienky:
-základná zložka mzdy 810€ + 20% variabilná zložka = 972€ + príplatky za nadčasy, poobedné a nočné zmeny
-príspevok na bývanie vo výške 200€
-príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
-finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu (narodenie dieťaťa, narodeniny, svadba)

Iné výhody:

finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu (narodenie dieťaťa, narodeniny, svadba)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie