custom-banner

Operátor výroby na jednu zmenu vo Vrábloch

23.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Vráble
Vráble
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,45 EUR/hod.
3,45€/ hod. brutto + výkonnostný a dochádzkový bonus a rizikový príplatok
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby vo firme zaoberajúcej sa opätovným spracovaním plastov

Náplň práce:
- obsluha zverených strojov a zariadení - nožových mlynov, drvenie,
- ovládanie spracovávaných materiálov na základnej úrovni,
- kontrola vyprodukovaného materiálu,
- vedenie predpísanej dokumentácie podľa prac. popisu.

Iné výhody:

- práca na trvalý prac. pomer
- pracuje sa na jednu zmenu
- príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- práca je pre fyzickú náročnosť vhodnejšia skôr pre mužov
- zodpovedný prístup k práci
- v prípade potreba ochota pracovať aj na dve zmeny
- logické myslenie
- základné technické vedomosti - rozlišovanie druhov plastov