Senior Prípravár/Rozpočtár pre Stavebnú spoločnosť-dopravné stavby (Ref. č.: PR/022806)

23.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Prípravár stavieb, Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2000€ brutto, v závislosti od skúsenosti kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Analýza projektovej dokumentácie
* Príprava rozpočtov, kalkulácia stavebných prác
* Určovanie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily
* Príprava technických podkladov pre stavbu
* Zodpovednosť za podklady pre výber subdodávateľov, vyhodnocovanie výberového procesu subdodávateľov

Iné výhody:

* Jazykové kurzy
* Podpora športových aktivít zamestnancov
* Príspevok na DDS
* Služobné auto aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* Ukončené technické vzdelanie II. stupňa- stavebníctvo
* Minimálne 5 rokov praxe na obdobnej pozícii
* Komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku
* Znalosť programov CENKROS, ODIS, MS Office
* Vodičský preukaz sk. B
* Analytické myslenie, flexibilita, tímovosť, rozhodnosť