Asistent riaditeľa, projektový manažér

04.09.2020 Trenčianske múzeum v Trenčíne

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín
Mierové námestie č.46
91101

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Vrcholový manažment, Výroba; Asistent, Finančný manažér, Obchodný manažér, Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 757 EUR
Termín nástupu do práce: 15. 10. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• stravné lístky
• flexibilná pracovná doba

Odmeňovanie je podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, základný plat min. 900,- eur.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
757,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
15. 10. 2020

Dátum pridania ponuky:
7. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Náplň (druh) práce
- samostatná odborná práca súvisiaca s čerpaním finančných prostriedkov v Európskej únie za iných verejných zdrojov alebo finančných prostriedkov iných finančných prostriedkov, najmä dotácií z Ministerstva kultúry SR a Fondu na podporu umenia
- činnosti spojené s koordináciou projektov, projektových aktivít a úloh
- samostatná odborná príprava projektov až do ukončenia realizácie
- evidencia a administrácia dokumentov súvisiacich s projektom
- práca s elektronickými systémami na podávanie žiadostí o dotácie
- vybavovanie bežnej korešpondencie riaditeľa
- vedenie chodu kancelárie riaditeľa /plánovanie návštev/
- vedenie spisovej agendy riaditeľa, plnenie operatívnych úloh
- vybavovanie a vedenie evidencie sťažností
- vedenie evidencie smerníc, zmlúv, výkazov práce, rozborov činností a pod.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

• ukončené min. vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
• občianska a morálna bezúhonnosť
• znalosť práce s MS OFFICE
• samostatnosť
• organizačné schopnosti
• administratívne schopnosti
• schopnosť riešiť problémy
• odolnosť voči stresu
• kultivovaný slovný prejav
• slovenský jazyk slovom aj písmom
• znalosť cudzieho jazyka - výhodou
• prax v odbore vítaná

Druh a dĺžka pracovného pomeru:
plný úväzok, pracovný pomer na dobu určitú na čas zastupovania počas materskej dovolenky