Odborný referent spoločného stavebného úradu

08.09.2020 Obec Mojmírovce

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Mojmírovce
Námestie sv. Ladislava 7
95115

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa, Reality a stavebníctvo; Odborný referent, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 2. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
2. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
7. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Náplň (druh) práce
• vedenie územných konaní, príprava a vydávanie územných rozhodnutí,
• vedenie stavebných konaní, príprava a vydávanie stavebných rozhodnutí,
• vedenie kolaudačných konaní a vydávanie kolaudačných rozhodnutí,
• vedenie a vydávanie ďalších stavebných rozhodnutí podľa stavebného zákona,
• zabezpečenie výkonu štátneho stavebného dohľadu,
• agenda priestupkov a správnych deliktov súvisiacich so zákonom 50/1976 Zb.,
• vedenie agendy odpadového hospodárstva.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Open Office - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• čítanie technických výkresov a projektovej dokumentácie a orientácia v nich,
• znalosť práce s PC, MS Office pokročilý, (GIS systémy výhodou),
• vodičský preukaz skupiny "B" aktívny vodič.
• odborná spôsobilosť pre výkon činnosti stavebného úradu výhodou,
• prax v oblasti stavebného konania výhodou,
• znalosť legislatívy samosprávy a legislatívy v oblasti životného prostredia – na úseku odpadového hospodárstva, ochrany ovzdušia, ochrany prírody a krajiny, ochrany vôd a nakladania s vodami výhodou,
• komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie,
• schopnosť pracovať samostatne a precízne,
• schopnosť rýchleho osvojenia si nových poznatkov,
• schopnosť hľadať efektívne riešenia, inovácie na zlepšenie procesu
• dôslednosť,
• občianska bezúhonnosť.

- Výberové konanie je naplánované na 25.augusta 2020, od 9:00, zasadačka Obecného úradu obce Mojmírovce