Koordinátor do tímu Rozvoj a vzdelávanie

dm drogerie markt, s.r.o.24.09.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
centrála dm - Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ste kreatívna, dynamická, "out-of-box thinking" osoba? Máte vzťah k vzdelávaniu a chcete ukázať, že učenie, to nie je len sedieť nad knihami?
Ponúkame Vám pracovné miesto na HR s nasledovným zameraním:

- tvorba digitálneho vzdelávania (stanovenie cieľov kurzu, stretnutie s odborníkmi, spracovanie obsahu, preklady kurzov z NJ do SJ, tvorba PR digitálnemu vzdelávaniu)
- komunikácia so subdodávateľmi a zmluvnými partnermi
- tvorba fotiek, videí, grafiky a postprodukcia
- spolupráca na tvorbe celoročných plánov činnosti tímu

Ak by ste u nás boli minulý týždeň, tak by ste:

- pripravili PR k novému digitálnemu kurzu
- analyzovali ako využiť prvky hier vo vzdelávaní
- zúčastnili sa medzinárodného online stretnutia s tematikou digitálneho vzdelávania
- pracovali na preklade kurzu
- spracovali audiovizuálne materiály

Ponúkaný plat

1515 - 1763 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná zložka mzdy pri úväzku 40h/týž. je 1515 € - 1763 €.

Iné výhody

- 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
- príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
- letný tábor pre deti
- karta Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
- široká ponuka vzdelávania
- finančný príspevok pri pracovných jubileách
- dar pri odchode na dôchodok
- stravné lístky vo forme stravovacej karty

Termín nástupu do práce

od 2.9.2020

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

- vysokoškolské vzdelanie min. 1 stupňa (výhodou pedagogický smer alebo masmediálna komunikácia)
- ovládanie nemeckého jazyka na úrovni B2.2 (spolupráca v medzinárodných tímoch)
- skúsenosti s tvorbou a realizáciou PR komunikácie (copywriting)
- skúsenosti s tvorbou a editáciou videí a grafických podkladov (napr. GIMP a Photoshop)
- komunikatívnosť
- znalosť základov HTML, CSS, JavaScript výhodou
- prevzatie plnej zodpovednosti za pridelené témy
- aktívne zapájanie sa do práce v agilných tímoch
- ochotu prijať v budúcnosti zodpovednosť za nové témy
- skúsenosti s prácou v reklamnej agentúre výhodou
- vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Vodičský preukaz

Skupina: B

Skupina: B